Drukuj

Patronat Honorowy

logoPIS

 

 

 

logo PTW

Polskie Towarzystwo Wakcynologiczne udzieliło Honorowego Patronatu Międzynarodowej Konferencji Naukowej Europejskiej Grupy Ekspertów EUpert.

Polskie Towarzystwo Wakcynologiczne od ponad 10-ciu lat zaangażowane jest w ochronę zdrowia poprzez upowszechnianie aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat bezpieczeństwa i skuteczności szczepień jako metody zapobiegania chorobom, jak również dostarczanie istotnych danych do podejmowania decyzji dotyczących szczepień w praktyce na różnych poziomach organizacyjnych opieki zdrowotnej - począwszy od pacjenta, poprzez jego lekarza, aż do płatnika i organizatora systemu opieki zdrowotnej.

 

 Patronat Medialny

 mp logo 2008 

 

Wydawnictwo Medycyna Praktyczna udzieliło Patronatu Medialnego Międzynarodowej Konferencji Naukowej Europejskiej Grupy Ekspertów EUpert.

Wydawnictwo Medycyna Praktyczna postrzegane jest w środowisku medycznym jako pionier i propagator idei evidence-based medicine, czyli praktyki medycznej opartej na wiarygodnych i aktualnych publikacjach. To dzięki ponad 20-letniemu zaangażowaniu w ochronę zdrowia poprzez m.in. ogromny trud wkładany w jakość i rzetelność publikowanych czasopism, książek czy multimediów, wydawnictwa są najczęściej wskazywanym źródłem aktualnych wytycznych, najczęściej wybieranym źródłem wiedzy przy podejmowaniu decyzji diagnostycznych i terapeutycznych.

Odwiedzający

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2018 Fundacja "HIGIEJA". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2012. Fundacja "HIGIEJA" higieja@higieja.org
Joomla template by TG
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!