Aktualności

HCV Jestem świadom! Bądź sprytniejszy od rekina! - Kolejny miesiąc emisji spotu w TVP

Drukuj
Utworzono: czwartek, 01, wrzesień 2016

W ramach czasu antenowego przysługującego organizacjom pożytku publicznego, dzięki staraniom Fundacji „HIGIEJA”, w dniu 23 sierpnia 2016 r. została zawarta umowa pomiędzy Fundacją „HIGIEJA” a Telewizją Polską S.A.

Przedmiotem ww. umowy jest emisja spotu reklamowego „HCV Jestem świadom! Bądź sprytniejszy od rekina!” przygotowanego na potrzeby kampanii społecznej „HCV Jestem świadom” w ramach realizowanego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny Projektu „Zapobieganie zakażeniom HCV”.

Projekt ten jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz Ministra Zdrowia.

TVP spot

 

Dzięki podpisanej umowie w okresie 2 lat TVP będzie podejmowała starania w celu emisji spotu w programach Telewizji Polskiej S.A.
 

Odwiedzający

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 Fundacja "HIGIEJA". Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2012. Fundacja "HIGIEJA" higieja@higieja.org
Joomla template by TG
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!